Polityka prywatności

JAKIE DANE ZBIERAMY?

Aby skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu - w tym, dokonać zamówienia - musisz się zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy o Twój adres e-mail i hasło, z jakiego będziesz korzystał na naszej witrynie. Zanim będziemy mogli dokonać transakcji zakupu towaru w naszym sklepie zapytamy o Twoje imię, nazwisko, adres, adres e-mail i nr telefonu. Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe. Podczas twojej wizyty na naszej stronie internetowej automatycznie zbierane są dane dotyczące twojej wizyty (np. adres IP, typ preglądarki itp.).

W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych o Tobie podmiotom trzecim. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane do umożliwienia Tobie zalogowanie się do naszego systemu. Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystywane w celu realizacji transakcji. Twoje dane mogą być w tym celu przekazane firmie dostarczającej Tobie przesyłkę (Poczta Polska). Firma ta nie będzie wykorzystywała tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu. Na Twoją skrzynkę pocztową może również czasem przyjść powiadomienie o promocjach lub nowościach w naszym sklepie. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

JAK ZAKTUALIZOWAĆ SWOJE DANE?

Po zalogowaniu do naszego systemu i wybraniu opcji "Twoje konto" możesz wprowadzić zmiany. Danych użytych do transakcji zakupu nie można już zmienic czy usunąć, gdyż są one częścią rachunku lub faktury. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

ZMIANY NASZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.